• Vyrobené v Nemecku
  • Záruka 10 rokov¹
  • Od € 50,00 bezplatné zasielanie
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Top 10

minus-circle plus-circle Má byť herné vybavenie pripevnené do zeme?

Aj keď Vaše ihrisko vyzerá stabilne a bezpečne, odporúčame, aby ste ho vždy zakotvili do zeme kvôli zabezpečeniu bezpečnosti Vašich detí. Ukotvenie do zeme zlepší stabilitu ihriska alebo hojdačky. Všetky kotvy sa skrutkujú do stĺpikov lezeckej veže a podľa toho, aké ukotvenie si zvolíte, zvonku nie sú viditeľné. Vo všeobecnosti odporúčame ukotviť každý stĺp ihriska, ktorý vedie do zeme. Rebríky a lezecké steny by mali byť zafixované každý/á dvomi kotvami. Ďalšie informácie nájdete v príslušnom popise produktu.

Tip: Naše uhlové ukotvenie sa perfektne hodí na každú vežu.

minus-circle plus-circle Ako sa zostavuje základná konštrukcia a zabetónovanie kotiev?

Pri zabetónovávaní kotiev/pri zostavovaní základnej konštrukcie postupujte takto:

  • Zmontujte základnú konštrukciu a postavte ju na želané miesto. Dodržujte pritom bezpečnostné vzdialenosti podľa návodu na montáž.
  • Vytýčte miesta okolo stĺpikov, kde chcete, aby základná konštrukcia stála. Presuňte základnú konštrukciu tak, aby sa dali ľahko vykopať všetky jamy. Upozornenie: Jamy by mali byť hlboké asi 70 cm a priemer asi 30 cm.
  • Nainštalujte kotvy na vnútornú stranu stĺpikov.
  • Teraz základnú konštrukciu opäť postavte na želané miesto.
  • Detské ihrisko musí stať vodorovne. Na pomoc zoberte kamene alebo drevené kliny.
  • Do otvorov nalejte hotový betón, kým nebudú vyplnené do výšky cca 60 cm. Uistite sa, že betónom sú pokryté iba kotvy, pričom stĺpiky zostávajú voľné.
  • Po zaschnutí betónu môžete zvyšok dosypať ornicou.

Uistite sa, že nosné stĺpiky vybavenia vášho detského ihriska sú pri zabetónovaní v kontakte so zemou. Správne ukotvenie je nutné pre stabilitu vášho detského ihriska a pomáha vyhnúť sa nebezpečným miestam. Navyše chráni vaše skrutky pred predčasným hrdzavením.

 

minus-circle plus-circle Potrebujem na zostavenie detského ihriska podkladovú dosku?

Podkladová doska nie je potrebná, keďže vybavenie detského ihriska sa najskôr kompletne zostavuje a potom sa na konečnom mieste zabetónuje. Viac informácií o štruktúre základného rámca nájdete v nasledujúcej otázke: "Ako sa zostavuje základná konštrukcia a zabetónovanie kotiev?".

minus-circle plus-circle Je potrebné otvory pre skrutky predvŕtať?

Po vyschnutí dreva vybavenia vášho ihriska odporúčame otvory pred zaskrutkovaním skrutiek predvŕtať. Tým sa minimalizuje riziko vzniku trhlín. Navyše sa tým zabráni poškodeniu zliatiny skrutiek a vyhnete sa predčasnému hrdzaveniu.

minus-circle plus-circle Kde nájdem návod na montáž k svojmu vybaveniu detských ihrísk od Wickey?

Návod na montáž vám pošleme spolu s objednávkou v priloženom vrecúšku so skrutkami. Ak ste ho nedostali, kontaktujte naše oddelenie služieb zákazníkom cez kontaktný formulár. Čo najskôr vám ho pošleme.

minus-circle plus-circle Môže byť vybavenie detských ihrísk zostavené inak, ako je popísané v pokynoch?

Dobro vašich hrajúcich sa detí a ich bezpečnosť je pre vás ako rodičov a aj pre nás vždy na prvom mieste. Z tohto dôvodu odporúčame, aby ste detské ihriská stavali tak, ako je uvedené v našom návode na montáž. Hoci takmer všetky naše detské ihriská sú konštruované a navrhnuté tak, aby sa dali zložiť aj zrkadlovo, vzniku nebezpečných miest zabránite zostavením podľa montážneho návodu.

minus-circle plus-circle Aké drevo Wickey používa?

Impregnované drevo Wickey z borovice alebo smreka pochádza z prírodného a trvalo udržateľného pestovania a vo vonkajších priestoroch dosahuje mimoriadnej životnosti. Našim výrobkom dodáva vysokú stabilitu, ktorá je zárukou veselej a bezpečnej zábavy pri hraní.

minus-circle plus-circle Ako a kedy vás možno zastihnúť?

Môžete nás kontaktovať pomocou kontaktného formulára a klasicky cez telefón.

Môžete nás kontaktovať od pondelka do piatku od 9:00 do 12:00 na nasledujúcom čísle: +421 (0) 232-441 793


Žiadame vás, aby ste dodržiavali informácie o časoch horúcej linky.

minus-circle plus-circle Pomôže mi vodič dopravcu dopraviť vybavenie detských ihrísk od Wickey do môjho domu?

Toto bohužiaľ nie je z organizačných dôvodov možné. Dodanie je bezplatné pred Váš dom - ostatné je potom na Vás.

minus-circle plus-circle Čo mám robiť, ak chcem vrátiť tovar?

Ak sa u vracaného tovaru jedná o zasielateľské položky, dohodneme s vami dátum vyzdvihnutia k preprave a prevezmeme všetky náklady na vrátenie.

Ak sa naopak jedná o menšie balíky, požiadame vás, aby ste ich sami vrátili cez poskytovateľa balíkových služieb podľa vášho výberu.

Tip: Vždy voľte rovnakú balíkovú službu, ktorá bola zodpovedná za doručenie vášho tovaru. Zvyčajne je toto najlacnejšia možnosť.

Pre rýchly a bezproblémový proces vám odporúčame použiť náš formulár na vrátenie tovaru. Tento postup však nie je povinný.

Načítávanie...

Porovnanie Produkty

chevron-right