• Vyrobené v Nemecku
 • Záruka 10 rokov¹
 • Od € 50,00 bezplatné zasielanie
 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Wickey Záhradné detské ihrisko

Vlastné záhradné detské ihrisko Wickey je zaručene najlepší darček, aký vaše dieťa kedy dostane. Či už je to útulný domček na nohách, športová preliezačka s lezeckou stenou alebo klasické detské ihrisko so šmýkačkou a hojdačkou – aké rôznorodé sú požiadavky detí, taký rozmanitý je aj výber. Na rozdiel od plastového detského ihriska ponúka drevené detské ihrisko mnoho výhod pre individuálne stvárnenie.

Vysokokvalitné a cenovo výhodné detské ihriská

Wickey zaručuje najvyššiu kvalitu: Výroba drevených detských ihrísk a detských domčekov je odborne kontrolovaná a pred ich odoslaním je vykonaná dôkladná kontrola kvality. Po prijatí objednávky skontrolujte ešte pred začatím montáže úplnosť vašej objednávky. Najlepšie bude, keď to urobíte hneď po dodaní tovaru. Ak máte ďalšie otázky, všetky odpovede týkajúce sa našich výrobkov z dreva nájdete na stránkach FAQ. Projekt "Postav si detské ihrisko sám" sa tak vďaka jednoduchej montáži stane veľkým úspechom celej rodiny!

Po postavení ihriska sa z neho budú vaše deti tešiť ešte dlhé roky. Vybavenie detského ihriska vyrobené z impregnovaného masívneho dreva je zvlášť pevné a odolné voči poveternostným vplyvom. Pevné rámy umožňujú hrať a hojdať sa viacerým deťom naraz, napríklad na detskej oslave narodenín alebo grilovačke. Či pre indiánov alebo princezné – detské ihrisko Wickey s pieskoviskom a dvojitou hojdačkou sa hodí ku každej hre.

Pri výrobe, samozrejme, nezabúdame ani na životné prostredie. Na výrobu detských ihrísk používame smrekové a borovicové drevo z východnej a strednej Európy, ktoré pochádza z trvalo udržateľného lesného hospodárstva. Dlhú životnosť a odolnosť zabezpečuje tlaková impregnácia Tanalith E 3475, ktorá je vtlačená do dreva spolu s vodou. Detské ihrisko alebo domček na nohách už preto nie je potrebné maľovať ani lakovať.

Na upevnenie vybavenia detského ihriska si vyberte spomedzi zemných alebo uhlových kotiev. Do priestoru v záhrade okolo preliezačky je možné položiť gumové podložky.

Veľký výber detských ihrísk

V sortimente Wickey nájdete obrovský výber skvelých detských ihrísk so šmýkačkou, vhodných pre akékoľvek vonkajšie priestory, či už veľkorysé alebo kompaktné: V priestranných záhradách môžete postaviť kompletné detské ihrisko s vlastným detským domčekom pre vaše deti. Deti si urobia pohodlie v domčeku na nohách alebo na strome. Všetky detské ihriská podporujú koordináciu a pohyblivosť dieťaťa. Wickey Detské ihriská so šmýkačkou alebo hojdačkou sú vhodné pre deti od 3 rokov. Dievčatá a chlapci sa budú z našich rozmanitých detských ihrísk s výškou podesty od 90 cm do 120 cm s radosťou spúšťať dole a hojdať sa tak často, ako len budú môcť. Väčšie deti si obľúbia bláznenie a lezenie na ihriskách s výškou podesty od 150 cm do 210 cm. Wickey ponúka široký sortiment vysokokvalitného vybavenia a príslušenstva pre detské ihriská, ktoré umožňujú rozšíriť ihriská o nové dobrodružstvá. Vyberte si: Od hojdačiek pre malé deti a hojdacích hniezd, cez lezecké steny a šplhacie siete až po športové rozšírenia, ako basketbalový kôš a trapéz. Objavte tu vaše nové vybavenie záhradného ihriska. Mimochodom, detské ihrisko bez šmýkačky alebo lezecká veža len s pieskoviskom, ale bez hojdačky, sa naozaj hodí do každej záhrady. V e-shope Wickey nájdete po celý rok zaujímavé zľavy. Kúpte si napríklad konštrukciu na hojdačku za výhodnú cenu alebo zlacnenú preliezačku vo výpredaji.

Naša rada: Hoci si montáž detského ihriska nevyžaduje profesionálnu remeselnícku zručnosť, odporúčame prácu vo dvojici.

Wickey detské ihriská a naša ďalšia ponuka sú priemerne hodnotené našimi zákazníkmi s 4,4 z 5 hviezdičiek.

FAQ

 • Akú výšku by mala mať podesta detského ihriska?

  Výšky podest sa zvyčajne pohybujú medzi 1,20 m a 2,50 m. S cieľom zaručiť primeranú a bezpečnú výšku podesty je však dôležité zohľadniť vek dieťaťa, údaje výrobcu a miestne predpisy.

 • Akú farbu môžem použiť na náter detského ihriska?

  Detské ihrisko natierajte farbami do exteriéru bezpečnými pre deti a s dlhou životnosťou, ktoré sú certifikované podľa časti 3 normy DIN EN 71. Obľúbené sú pestrofarebné kombinácie a prírodné farby dreva. Predtým však detské ihrisko vyčistite a obrúste, aby ste dosiali optimálnu priľnavosť farby.

 • Kedy je najlepší čas na stavbu detského ihriska v záhrade?

  Detské ihrisko v záhrade postavte na začiatku jari alebo v lete, keď je zem suchá a optimálna. Uistite sa, že ihrisko stojí na rovnom povrchu, je okolo neho dostatok miesta a bezpečného priestoru.

#wickeyadventure

Inšpirujte sa našimi spokojnými zákazníkmi z celej Európy a vytvorte si svoj vlastný malý raj alebo sa o svoj raj Wickey podeľte s ostatnými na instagrame s hashtagom #wickeyadventure.

Porovnanie Produkty

chevron-right