Obľúbené kategórie

Drevené hojdačky

Vlastná hojdačka na záhrade – tak sa plnia aj tie najtajnejšie detské sny. S drevenou hojdačkou Wickey urobíte svojmu dieťaťu obrovskú radosť. Detská hojdačka prináša veľkú zábavu pre dievčatá a chlapcov všetkých vekových kategórií, ako aj pre ich súrodencov a kamarátov. Objavte výhody drevenej hojdačky oproti kovovej konštrukcii na hojdačku!

Drevené konštrukcie na hojdačky a stojany na hojdačky

Najväčšou výhodou drevenej konštrukcie na hojdačku Wickey je možnosť jej individuálneho zostavenia a rozšírenia. Vďaka rôznym konštrukčným možnostiam sa vaša rodina bude môcť tešiť z drevenej detskej hojdačky Wickey dlhé roky. Po čase je možné vymeniť hojdačku pre malé deti za závesnú hojdačku pre deti od 3 rokov. Keď neskôr deti vyrastú a osmelia sa, môžete hojdačky napríklad rozšíriť o príslušenstvo na cvičenie alebo kúpiť rovno hojdačku so šmýkačkou. K drevenej konštrukcii na hojdačku v záhrade by sa dokonale hodilo pieskovisko. Potešenie z hojdania môžete, samozrejme, dopriať aj viac ako dvom deťom naraz: Na veľkom hojdacom hniezde alebo pohodlnej dvojitej hojdačke sa môžu spolu hojdať aj súrodenci.

Drevená konštrukcia na hojdačku presvedčí nielen svojím prírodným vzhľadom, ale vďaka robustným rámom zaisťuje pri hojdaní potrebnú bezpečnosť a kvalitu. Kotvy, ktoré sa zabetónujú do podkladu záhrady, zaručujú stabilitu aj pri hojdaní v najvyšších polohách. Pomocou jednoduchého návodu na montáž postavíte konštrukciu na hojdačku rýchlo, či už so šmýkačkou alebo bez šmýkačky. K drevenej hojdačke si vyberte vhodnú závesnú sedaciu hojdačku, ktorú je možné ľahko pripevniť pomocou hojdačkových objímok. Zábava na hojdačke sa môže začať!

Hojdačka so šmýkačkou

V sortimente Wickey nájdete vhodné vybavenie pre svoje detské ihrisko, vyberte si z kompaktných alebo veľkých konštrukcií na hojdačky. Menšie záhradné hojdačky sú navrhnuté tak, aby sa hodili do každej záhrady. Ak máte k dispozícii dostatok miesta, môžete zvoliť hojdačku so šmýkačkou podľa svojho výberu: Tieto konštrukcie na hojdačky značky Wickey nadchnú deti dvojitou hojdačkou, šmýkačkou a lezeckým rebríkom. Robustné stĺpy 7x7 cm a rám pre závesnú hojdačku 9x9 cm zaručujú bezpečnú zábavu pri hojdaní na drevenej hojdačke. Zaujímavou obmenou je drevená hojdačka s prídavnou šplhacou sieťou. Sledujte pravidelne v našom Wickey výpredaji výhodné ponuky detských hojdačiek so šmýkačkou alebo detských ihrísk so šmýkačkou a hojdačkou.

Wickey Zmontujte a rozšírte si hojdačku sami

Záhradná hojdačka Wickey sprevádza vaše dieťa mnoho rokov. Hojdačku môžete sami zmontovať a neskôr rozšíriť podľa svojich predstáv. Závesné hojdačky je možné pohodlne prispôsobiť veku a individuálnym potrebám vašej rodiny. Pre tých najmenších nájdete medzi doplnkami k hojdačkám nastaviteľné hojdačky pre malé deti. Keďže deti rýchlo rastú, dajú sa hojdačky pre malé deti Wickey jednoduchými nastaveniami prispôsobiť ich výške a schopnostiam. Pre malé deti od 3 rokov je možné namontovať detskú závesnú hojdačku. Tu Wickey ponúka široký výber cenovo výhodných a vysokokvalitných závesných hojdačiek: Bude to klasická hojdačka drevená doska, hojdacie hniezdo, hojdačka z pneumatiky alebo akrobatická tanierová hojdačka? Ak sa chce spolu hojdať viac detí, je na výber buď veľké hojdacie hniezdo alebo duo hojdačka, na ktorej môžu sedieť dve deti oproti sebe. Veľmi aktívne deti sa potešia športovému rozšíreniu. Vtedy je možné jednoducho nahradiť jednu z hojdačiek trapézom alebo drevenými gymnastickými kruhmi. Buďte kreatívni a navrhnite drevenú hojdačku sami podľa individuálnych želaní vášho dieťaťa.

Vedeli ste? V našom Wickey e-shope vždy nájdete vhodné doplnky k hojdačkám, ktoré sú zárukou bezpečnosti, kvality a radosti z hojdania. Patria k nim nielen rôzne závesné hojdačky a príslušenstvo na cvičenie, ale aj široký výber hojdačkových objímok, zemných kotiev a gumových podložiek. Konštrukciu na hojdačku v záhrade možno jednoducho doplniť o pieskovisko, šmýkačku, detský domček alebo dokonca o celé detské ihrisko. Postavte svojim deťom dobrodružné ihrisko a tešte sa z ich žiariacich očí a šťastného smiechu. Nechajte sa nadchnúť našimi jedinečnými hojdačkami Wickey teraz online.

Porovnanie Produkty