Premietnite si v záhrade detské ihrisko v 3D skutočnej veľkosti

Aby sme vám uľahčili hľadanie vysnívaného detského ihriska, ponúkame vám našu funkciu rozšírenej reality. Ako rozšírená realita (skrátene: AR, anglicky: augmented reality) sa rozumie počítačom podporované vnímanie reality, ktoré je rozšírené o virtuálne prvky. V prípade funkcie rozšírenej reality od Wickey to znamená toto: Možnosť naše detské ihriská ešte pred jeho ich kúpou integrovať do vašej záhrady pomocou smartfónu. Môžete sa tak vopred rozhodnúť, ktoré detské ihrisko sa najlepšie hodí do vašej záhrady alebo vybrať najlepšie umiestnenie.

Ďalšie informácie nájdete tu.

Filter
Filtrovať podľa
Nechajte si zobraziť prehľad našich najnovších článkov, špeciálnych ponúk alebo top produktov s výberovým štítkom Wickey‘s Choice Label.
Pomoc s montážou
Pomocou našej AR funkcie umiestnite vami vybrané detské ihrisko na mieru do svojej záhrady ešte pre zakúpením. S pomocou aplikácie BILT® zostavíte naše najobľúbenejšie detské ihriská v najkratšom čase. Vďaka inovatívnym 3D návodom môžete skrátiť dobu zostavovania až o 30 %!
Max. výška podesty
Maximálna výška podesty alebo plošiny označuje najvyššiu hraciu plochu veže, na ktorú sa vaše dieťa môže dostať.
Dĺžka šmýkačky
Vyberte si dĺžku šmýkačky, ktorá sa vám najlepšie hodí do záhrady a najlepšie uspokojí potreby vašich detí.
Séria/hrúbka stĺpika
Naše označenia sérií vám poskytujú informácie o hrúbke stĺpikov, veľkosti, tvare a prevedeniu nášho rozličného vybavenia detských ihrísk. Každý si príde na svoje!
Show products
Zoradiť podľa

Porovnanie Produkty