Ušetrite na našom FINAL EASTER SALE

Obľúbené kategórie

Rozmanité doplnky k detským ihriskám

Celé vybavenie detských ihrísk od Wickey, či už detské ihrisko, detský domček na nohách alebo domček na strome, podporujú kreativitu vášho dieťaťa. Deti samy od seba objavujú nekonečné možnosti hry. S doplnkami k detským ihriskám od Wickey máte veľa možností individuálne navrhnúť svoju lezeckú vežu: Pripevnite na šikmú alebo zvislú lezeckú stenu farebné lezecké kamene. Vaše deti ľahko prekonajú každú prekážku. Po výstupe na vežu sa ďalekohľadom rozhliadajú po deťoch zo susedstva. Po farebnej šmýkačke sa rýchlo dostanú znovu dolu.

Praktické príslušenstvo pre individuálnu lezeckú vežu

Prebuďte vo svojom dieťati nadšenie a radosť z hry s individuálnym príslušenstvom od Wickey. Či už je to loď, obchod tety Emy alebo rytiersky hrad – v e-shope Wickey nájdete veľký výber príslušenstva ku každej téme. Niekoľkými jednoduchými krokmi vytvoríte raj na hranie spolu ako rodina: Pirátska loď, zámok alebo rytiersky hrad, rozhodnutie je na vás!

V ponuke Wickey nájdete fantastické doplnky a praktické vybavenie na rozšírenie detského ihriska. Malí horolezci a dobyvatelia štítov sa držia a lezú po lezeckej veži pomocou plastových madiel.

V našom e-shope nájdete to pravé príslušenstvo aj pre športovo nadané deti: Namontujte na svoje detské ihrisko so šmýkačkou basketbalový kôš a hrazdu. Z vašej záhrady sa stane športové ihrisko, na ktorom sa môže vyblázniť naozaj každý. S príslušenstvom k detským ihriskám od Wickey si môžete užiť zábavu pri hre s celou rodinou!

Pestré doplnky k detským ihriskám a domčekom na nohách

S pestrým príslušenstvom pre všetky detské ihriská od Wickey sa z vašich detí stanú veľkí objavitelia a dobrodruhovia. Vybavenie ihriska môžete spoločne skrášľovať a rozširovať podľa svojich predstáv. Ďalekohľad, kormidlo a zvonček v okamihu premenia preliezačku na loď pre odvážnych kapitánov. Pridajte ešte periskop a megafón – a už môžeme hovoriť o „honbe za pokladom na pirátskom ostrove“! Princovia a princezné dostávajú poštu od kráľa priamo do žltej poštovej schránky a pre všetkých tajných agentov a detektívov je k dispozícii tabuľa, na ktorej sú zaznamenané tajné správy. Žltým telefónom môžete zatelefonovať deťom zo susedstva – všetci na detskom ihrisku sa bavia! A to nie je všetko, výťah od Wickey sa bezpochyby okamžite stane najobľúbenejšou hračkou vašich detí: V praktickom vedierku môžete pomocou výťahu vytiahnuť vodu, piesok alebo svojho obľúbeného plyšiaka hore na vežu.

Možnosti rozšírenia detského ihriska sa nekončia pri doplnkoch. V e-shope Wickey nájdete pieskoviská, nadstavby na lezenie a široký výber doplnkov k hojdačkám. Priamo si objednajte kreatívnu závesnú hojdačku a vaše detské ihrisko so šmýkačkou bude ešte originálnejšie.

#wickeyadventure

Inšpirujte sa našimi spokojnými zákazníkmi z celej Európy a vytvorte si svoj vlastný malý raj alebo sa o svoj raj Wickey podeľte s ostatnými na instagrame s hashtagom #wickeyadventure.

Porovnanie Produkty

chevron-right