• Vyrobené v Nemecku
  • Záruka 10 rokov¹
  • Od € 50,00 bezplatné zasielanie
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Detské ihriská v štýle Disney

Vlastné Wickey detské ihrisko v záhrade v jedinečnom dizajne Disney sa stane najlepším darčekom pre tvoje dieťa. Športová preliezačka s postavami od Disney, detský domček Micky Mouse detský domček alebo klasické detské ihrisko so Spider-Manom pre deti – tvoje deti môžu vyberať medzi rôznymi modelmi so svojimi obľúbenými hrdinami, vhodné k ich obľúbeným Disney fanúšikovským predmetom. Naše detská hracia veža s pieskoviskom sú dostupné v rôznych veľkostiach a cenových kategóriách. Kto chce kúpiť Disney produkty, má s našimi exkluzívnymi modelmi na výber medzi štyrmi dobrodružnými svetmi. V našom Wickey online obchode nájdeš dokonalé detské ihrisko Mickey Mouse, produkty Kráľa leva alebo modely od Ľadovej kráľovnej a Spider-Mana pre deti. Vyber si tiež medzi kompaktnými a veľkými detskými ihriskami alebo lezeckými vežami, v závislosti od potrieb tvojich malých Disney fanúšikov a dostupného priestoru.

Detská hracia veža a detské ihriská z dreva oživujú hrdinov

Obzvlášť kvalita nášho dreva je pre nás pri našich produktoch veľmi dôležitá. Preto je výroba Detská hracia veža a detských ihrísk z dreva v dizajne Disney profesionálne sledovaná. Ozdobené našou kvalitnou potlačenou plachtou potom obľúbené postavy ožívajú - nezáleží na tom, či je pre deti najväčším hrdinom Mickey Mouse alebo Anna a Elsa z Frozen. Hneď ako postavíš detské ihrisko v štýle Disney, je pre tvoje deti zabezpečená dlhoročná zábava. Detská hracia veža sú vyrobené z impregnovaného masívneho dreva, čo ich robí mimoriadne robustnými a umožňuje im odolávať všetkým poveternostným podmienkam vonku. Pevné nosné trámy umožňujú hrať viacerým deťom naraz, čo je ideálne pre detské narodeninové oslavy alebo záhradné párty. Nezáleží na tom, či deti zaklínajú záhradu Elsinou mágiou alebo sa hrajú na detská hracia veža so svojimi hračkami Spider-Man - detské ihrisko Wickey s pieskoviskom sa perfektne hodí do každej hry. Na upevnenie detského ihriska v záhrade máš k dispozícii rôzne možnosti ako kotvy do zeme, základné kotvy alebo uhlové kotvy. Bezpečnostné podložky v záhrade okolo dreveného detského ihriska navyše zabezpečujú bezpečnosť, obzvlášť pri detská hracia veža s hojdačkou alebo šmýkačkou.

Dlhodobá zábava s drevenými detskými ihriskami od Wickey

Samozrejme, pri výrobe myslíme aj na životné prostredie. Obstarávame smrekové a borovicové drevo z východnej a strednej Európy, ktoré pochádza z udržateľného lesného hospodárstva, a to tak pre naše väčšie, ako aj menšie lezecké veže. Tlaková impregnácia zabezpečuje dlhovekosť a odolnosť tým, že je do dreva vtlačená vodou. Preto nie je potrebné domček na nohách alebo detské ihrisko v dizajne Disney maľovať alebo lakovať.

#wickeyadventure

Inšpirujte sa našimi spokojnými zákazníkmi z celej Európy a vytvorte si svoj vlastný malý raj alebo sa o svoj raj Wickey podeľte s ostatnými na instagrame s hashtagom #wickeyadventure.

Porovnanie Produkty

chevron-right