• Vyrobené v Nemecku
  • Záruka 10 rokov¹
  • Od € 50,00 bezplatné zasielanie
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Vybavenie detských ihrísk pre verejné ihriská

Verejné ihriská rodiny veľmi oceňujú - deti sa môžu hrať a behať, ako sa im zachce, a nájsť si nových priateľov. Či už v kempingu, v škôlke alebo jednoducho v parku: tam, kde sa vonku nachádzajú detské ihriská, sa rodiny s malými deťmi cítia obzvlášť dobre. Verejne používané vybavenie detských ihrísk je vyvinuté v súlade s EÚ normou EN 1176 a je preto ideálne zariadenie detského ihriska. Wickey ponúka veľký výber certifikovaných vybavení detských ihrísk z dreva. Naše detské ihriská ua hojdačky sú odolné voči poveternostným vplyvom, vandalizmu a vydržia aj veľký nával detí. Ak plánujete vaše ihrisko a chcete si kúpiť profesionálne vybavenie detských ihrísk je pre vás online obchod Wickey to pravé. Vyberte vhodný model pre vaše herné zariadenie a objednajte ho priamo u výrobcu.

Ak je na vašom ihrisku vybavenie detského ihriska od Wickey, nadchne vás a užívateľov ihriska masívnym drevom a prepracovaným dizajnom. Ponúkame vám veľmi dobrý pomer ceny a výkonu za vysokokvalitný produkt. Zvýšte atraktivitu vášho hotela alebo reštaurácie verejnou hojdačkou alebo detským ihrisko so šmýkačkou. Jedno, či vybavenie detského ihriska stojí v materskej škôlke, v parku alebo na školskom dvore - nápaditý dizajn je ideálny na podporu tvorivosti detí. Ihrisko dáva rodičom príležitosť relaxovať, zatiaľ čo tí najmenší hravo zdokonaľujú svoje schopnosti pri lezení a hojdaní a získavajú nových priateľov.

Detské ihriská Wickey PRO EN 1176

Naše detské ihriská Wickey série PRO boli vyvinuté špeciálne pre požiadavky na vybavenie verejných ihrísk. Naše vybavenie detských ihrísk je 100% modulárne pre individuálny dizajn vášho detského ihriska. Pevné drevené stĺpiky zaisťujú bezpečnú zábavu veľkým skupinám detí Bez ohľadu na to, či je sneh, dážď alebo slnko - lezecké veže série PRO odolávajú každému počasiu. Ďalší výhoda: Vybavenie detských ihrísk objednávate priamo od výrobcu. Ak sa rozhodnete kúpiť pre vaše ihrisko preliezačku zo série PRO, potešíte deti aj rodičov.

Vhodné komerčné vybavenie detského ihriska pre školský dvor, vašu reštauráciu, hotel alebo vašu komunitu nájdete tu: Domček na nohách je ideálny pre ihrisko základnej školy alebo materskej školy, pretože na podestu s výškou 100 cm vylezú svižnými krokmi aj mladšie deti. Ak chcete pre ihrisko v škole alebo väčšieho kempingu kúpiť mnohostranné herné vybavenie, je optimálnou voľbou stabilná preliezačka alebo detské ihrisko. Veľké detské ihriská s niekoľkými vežami, hojdacími mostíkmi a pieskoviskami ponúkajú dostatok priestoru pre veľké skupiny detí a sú ideálne na pravidelné používanie. U Wickey nájdete osobité detské ihriská na verejné použitie so šmýkačkami a zabudovaným pieskoviskom.

Takmer všetky detské ihriská PRO je možné kúpiť s konštrukciou na hojdačku, alebo bez nej. Zatiaľ čo modely G-Force s hojdačkou ponúkajú dodatočnú zábavu pri hojdaní, základné modely šetria miesto. Vybavenie detských ihrísk môže podnecovať batoľatá aj staršie deti, aby pri lezení a hraní uvoľnili svoju kreativitu. Doplňte vašu preliezačku PRO o naše certifikované doplnky, ako je šmýkačka alebo hasičský stĺp a vaše ihrisko bude mať všetko, po čom detské srdce túži.

Hojdačky pre verejné priestranstvá

Hojdanie je skvelá zábava pre každé dieťa! Robustné drevené hojdačky od Wickey sú ideálne ako hracie zariadenie pre materské školy alebo skvelý doplnok vášho komunálneho ihriska. Nainštalujte i závesnú hojdačku pre malé deti, špeciálne vyvinutú pre verejné použitie a certifikovanú podľa EÚ normy EN 1176, alebo naše hojdacie hniezdo, v ktorom sa môže hojdať niekoľko detí spoločne. Všetky deti tak môžu na vašom verejnom ihrisku zažiť veľké dobrodružstvá. Keď ste našli vašu obľúbenú závesnú hojdačku, potrebujete na montáž správne háky na hojdačku. U nás nájdete veľký výber hákov na hojdačky pre bezpečné upevnenie a skvelé doplnky k hojdačkám! Aj drevené hojdačky pre vaše ihrisko samozrejme kúpite v našom online obchode Wickey.

Doplnky k verejným ihriskám

Ak kupujete vybavenie detského ihriska, potom určite hľadáte aj vhodné doplnky. V online obchode nájdete okrem certifikovaných hojdačiek a šmýkačiek aj žiarovo pozinkované háky na hojdačku pre rýchle a bezpečné upevnenie k rámu závesnej hojdačky. Aby bolo možné vonkajšie vybavenie detských ihrísk bezpečne pripevniť aj k zemi, ponúkame naše mimoriadne veľké uhlové ukotvenie, ktoré bolo testované v súlade s EÚ normou EN 1176. Okrem toho môžete herné vybavenie svojich detí rozšíriť o doplnky, ktoré sú certifikované na verejné použitie. Rúčky, lezecké chyty alebo pružinové hojdačky: S dreveným vybavením detského ihriska Wickey do verejných priestorov sa vaše detské ihrisko stane ešte atraktívnejším pre malých aj veľkých.

Wickey vybavenie verejných ihrísk a naša ďalšia ponuka sú priemerne hodnotené našimi zákazníkmi s 4,4 z 5 hviezdičiek.

FAQ

  • Koľko stojí detské ihrisko pre verejné ihrisko?

    Náklady na verejné detské ihrisko sa líšia a závisia od rôznych faktorov, napríklad veľkosti, namontovaného príslušenstva a starostlivosti.

#wickeyadventure

Inšpirujte sa našimi spokojnými zákazníkmi z celej Európy a vytvorte si svoj vlastný malý raj alebo sa o svoj raj Wickey podeľte s ostatnými na instagrame s hashtagom #wickeyadventure.

Porovnanie Produkty

chevron-right