• Vyrobené v Nemecku
  • Záruka 10 rokov¹
  • Od € 50,00 bezplatné zasielanie
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Wickey Lezecká veža

Každé dieťa miluje lezenie a cvičenie. S rozmanitým príslušenstvom na lezenie a skvelými doplnkami na cvičenie od Wickey si môžete svoje detské ihrisko a hojdačku postaviť svojpomocne alebo rozšíriť ho na dobrodružné detské ihrisko. Radosť z hry a šport idú s deťmi ruka v ruke a vďaka správnemu vonkajšiemu príslušenstvu sa vaša záhrada zmení na vzrušujúce ihrisko pod holým nebom.

Aktívne deti budú s radosťou vytvárať nové rekordy pri zdolávaní preliezačky po lezeckých chytoch a predvádzať vám svoje najnovšie majstrovské kúsky na detskom ihrisku so šmýkačkou. Wickey ponúka výhodné príslušenstvo na lezenie a cvičenie podľa vašich priorít. Môžete ho rozšíriť a obmeniť podľa želaní a schopností vášho dieťaťa. Týmto spôsobom môžete lezeckú vežu postaviť sami!

Lezenie po hasičskej tyči, lanovom rebríku a lezeckých chytoch

Či už olympijský atlét, odvážny hasič alebo divoká amazonka: V každom dieťati sa skrýva malý hrdina. A hrdinovia musia trénovať, aby boli pripravení na každé dobrodružstvo. Nič nie je jednoduchšie! V e-shope Wickey nájdete farebné lezecké chyty, lezecké laná a lanové rebríky, po ktorých vaši malí dobrodruhovia vylezú vysoko. K dispozícii sú lanové rebríky Wickey s rôznymi stupňami obťažnosti. Lezecké chyty sú v ponuke v rôznych farbách a tvaroch. Keď malý hrdina zdolá vežu, naskytne sa mu zhora výhľad na ďalšie výzvy na zemi: Hojdačka je znovu voľná! Po hasičskej tyči to ide dolu rýchlo. Rozmanité lezecké varianty od Wickey namontujete úplne jednoducho na lezeckú vežu.

Cvičenie v záhrade na hrazdách, trapéze a gymnastických kruhoch

Hojdať sa môže jednoducho každý! Úžasná trapézová hojdačka alebo drevené gymnastické kruhy od Wickey premenia vašu konštrukciu na hojdačku alebo detské ihrisko na skutočnú cirkusovú manéž! S kovovou tyčou na cvičenie a športovými gymnastickými kruhmi bude cvičenie naozaj zábavné. Vaše deti vám budú s radosťou predvádzať svoje najnovšie akrobatické kúsky na trapéze alebo hrazde. Rozšírenie detského ihriska o individuálne príslušenstvo na cvičenie ako drevený trapéz je veľmi jednoduché. V e-shope Wickey nájdete všetky príchytky potrebné na pripevnenie gymnastických kruhov, hrázd a šplhacích sietí. Naše mäkké gumové podložky zaistia malým športovcom dodatočnú bezpečnosť.

#wickeyadventure

Inšpirujte sa našimi spokojnými zákazníkmi z celej Európy a vytvorte si svoj vlastný malý raj alebo sa o svoj raj Wickey podeľte s ostatnými na instagrame s hashtagom #wickeyadventure.

Porovnanie Produkty

chevron-right