• Vyrobené v Nemecku
  • Záruka 10 rokov¹
  • Od € 50,00 bezplatné zasielanie
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Obľúbené kategórie

Gumové podložky a kotvy pre súkromné a verejné detské ihriská

Bezpečnosť vášho dieťaťa je vo Wickey prvoradá. Rovnako dôležité a potrebné je správne ukotvenie vášho detského ihriska alebo hojdačky. Len pri správnom upevnení stojí lezecká veža stabilne a bezpečne. Preto vám odporúčame upevniť lezeckú vežu pomocou bezpečnostných kotiev. V našom e-shope Wickey nájdete vhodné kotvy pre každý typ detských ihrísk a hojdačiek. Pre súkromné a verejné ihriská si tiež môžete výhodne objednať bezpečnostné dopadové dosky alebo gumové podložky.

Kotvy – bezpečná montáž detského ihriska

Pre montáž vybavenia detského ihriska objednávajte kotvy pre hojdačky, detské ihriská, hrazdy a lezecké steny priamo vo Wickey. Môžete si vybrať medzi klasickými zemnými kotvami a uhlovými kotvami. Ktoré bezpečnostné kotvy zvoliť pre detské ihrisko, závisí od typu stĺpika, ako aj od charakteru pôdy vo vašej záhrade.

Najobľúbenejším modelom vo Wickey je uhlové ukotvenie, ktoré sa označuje aj ako kotva stĺpika. Tieto pozinkované kotvy sú po zabetónovaní výnimočne stabilné. Sú vhodné pre všetky detské ihriská, hojdačky a preliezačky s integrovaným pieskoviskom, ako aj  pre domčeky na nohách. Na vnútornej strane dreveného stĺpika sa namontujú kotvy. Toto uhlové ukotvenie, ktoré je mimoriadne odolné voči poveternostným vplyvom, je k dispozícii pre rôzne veľkosti stĺpikov.

Naša rada: Pri montáži detského ihriska alebo konštrukcie na hojdačku nezabúdajte, že zemné a uhlové kotvy musia byť zabetónované do zeme. Betónu trvá nejaký čas, kým stvrdne a môže byť plne zaťažený.

Zemné kotvy so skrutkou majú veľmi jednoduchú montáž a sú ideálne pre šikmé rebríky a lezecké steny. Montáž je veľmi rýchla: Stačí zaskrutkovať do zeme na určenom mieste, pripevniť k stĺpiku a ukotvenie je hotové.

Zemná kotva Safety, určená na zabetónovanie do záhrady, je priam ideálna pre upevnenie vášho detského ihriska. Pomocou bezpečnostných kotiev možno ľahko pripevniť najmä šikmé rámy konštrukcií na hojdačku. Vďaka upevneniu z vnútornej strany stĺpikov nie je ukotvenie zvonku viditeľné. Vďaka špeciálnemu spôsobu konštrukcie a žiarovo pozinkovaným dielom je zaručená bezpečná stabilita po všetkých smeroch. Kliknutím na jednotlivé druhy kotiev získate o nich viac informácií.

Ďalšou možnosťou na upevnenie detského ihriska alebo hojdačky je pätka stĺpika, zatĺkacia kotviaca pätka alebo jednoducho len kotviaca pätka.

Mäkké pristátie na gumových podložkách

Najväčšie dobrodružstvá zažije vaše dieťa s vybavením detských ihrísk od Wickey. Aby boli vaše deti v bezpečí pri zdolávaní lezeckej veže zhora nadol a odrážaní sa do výšky na hojdačke, odporúčame použiť gumové podložky. Tak znížite riziko poranenia na maximálnu možnú mieru. Okolo hracej plochy s hojdačkami, šmýkačkami a lezeckými stenami umiestnite gumové podložky určené pre ihriská. Gumové podložky ponúkame v rôznych farbách a hrúbkach.

Vyberte si drevené detské ihrisko s výškou podesty vhodnou pre svoje dieťa. Naše lezecké veže sú dostupné vo výškach od 90 cm do 210 cm. Pri výbere zohľadnite vek a požiadavky svojich detí, ako aj charakter záhrady. Môžete si vybrať z gumových podložiek s hrúbkou 2,5 cm a 4,5 cm. V e-shope Wickey nájdete aj gumové podložky s upevňovacími kolíkmi, ktoré zabraňujú zošmyknutiu podložiek.

#wickeyadventure

Inšpirujte sa našimi spokojnými zákazníkmi z celej Európy a vytvorte si svoj vlastný malý raj alebo sa o svoj raj Wickey podeľte s ostatnými na instagrame s hashtagom #wickeyadventure.

Porovnanie Produkty

chevron-right