• Vyrobené v Nemecku
 • Záruka 10 rokov¹
 • Od € 50,00 bezplatné zasielanie
 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Obľúbené kategórie

Osobitné vybavenie detského ihriska

Chcete jedinečné vybavenie detského ihriska, ktoré presne odpovedá záľubám a schopnostiam vášho dieťaťa? S doplnkami k detským ihriskám môžete každé vybavenie záhradného ihriska usporiadať podľa vašich osobných predstáv. Či už sú farebné doplnky k detskému ihrisku alebo bezpečné gumové podložky – u Wickey nájdete všetko, čo pre detské ihrisko, detský domček alebo konštrukcia na hojdačku potrebujete. Náš veľký výber doplnkov k detským ihriskám ponúka veľa priestoru pre kreativitu a osobitosť. Na vytvorenie celkom nového herného a dobrodružného sveta pre deti často postačujú drobné detaily. Uskutočnite vaše nápady v našimi doplnkami Wickey za výhodné ceny!

Praktické doplnky pre detské ihriská a doplnky k detským domčekom

Okrem farebných, detailne prepracovaných doplnkov k detským ihriskám, v našom online obchode nájdete tiež praktické doplnky pre váš detský domček, vašu hojdačku alebo iné vybavenie detského ihriska. Rukoväte pre detské ihrisko, gumové podložky a kotvy poskytujú istotu pri hraní a textília proti burine udržiava pieskovisko bez koreňov. Náš veľký výber doplnkov pre detské ihriská ponúka odpoveď na každé želanie!

Rozšírenie detského ihriska a nadstavba k detskému ihrisku

Existuje veľa možností, ako vaše detské ihrisko rozšíriť a prestavať. Nádherným nadstavbovým prvkom k detskému ihrisku je napríklad lezecká stena alebo lezecká sieť. V kombinácii s farebnými lezeckými kameňmi si na svoje prídu aj vášniví horolezci. Aj profesionáli na hojdanie si prídu na svoje! Veľký výber klasických závesných hojdačiek, hojdačiek pre malé deti, hojdacích hniezd a mnohých ďalších hojdačiek je pre vás pripravený v našom online obchode. Či už doplnky k hojdačkám, zvonček pre detské ihrisko alebo kormidlo – keď chcete kúpiť doplnky k detskému ihrisku za výhodné ceny, ste u Wickey správne! Objavte veľký výber doplnkom k detským ihriskám Wickey a takmer nekonečný svet rozšírení.

Wickey doplnky a naša ďalšia ponuka sú priemerne hodnotené našimi zákazníkmi s 4,4 z 5 hviezdičiek.

FAQ

 • Potrebujem k detskému ihrisku ďalšie doplnky?

  K detským ihriskám sú v ponuke rôzne doplnky v závislosti od druhu vybavenia detského ihriska, ako aj konkrétnych potrieb a záujmov detí. Toto sú niektoré doplnky: lezecké lano, lezecké steny, trapézy, gymnastické kruhy, lanové rebríky, rôzne závesné hojdačky atď.

 • Dajú sa kúpiť doplnky k detskému ihrisku v záhrade?

  Áno, k detským ihriskám do záhrady ponúkame aj doplnky. Mnohé z týchto doplnkov sú špeciálne určené do voľného priestoru a sú vyrobené z robustných materiálov odolných voči poveternostným podmienkam.

 • Ktoré doplnky potrebujem k svojmu detskému ihrisku?

  Doplnky, ktoré si vyžaduje vaše detské ihrisko, závisia od druhu vybavenia detského ihriska, veku a záujmov vašich detí. Vo všeobecnosti sú ku každému detskému ihrisku vhodné základné časti doplnkov, ako sú hojdačky a šmýkačky. Ak má vaše dieťa rado lezenie, dobrou alternatívou je lezecká stena alebo lezecké lano. Pri výbere doplnkov je dôležité riadiť sa odporúčaniami výrobcu, a uistiť sa tak, že sú kompatibilné s vybavením príslušného detského ihriska a možno ich bezpečne používať.

#wickeyadventure

Inšpirujte sa našimi spokojnými zákazníkmi z celej Európy a vytvorte si svoj vlastný malý raj alebo sa o svoj raj Wickey podeľte s ostatnými na instagrame s hashtagom #wickeyadventure.

Porovnanie Produkty

chevron-right