• Vyrobené v Nemecku
  • Záruka 10 rokov¹
  • Od € 50,00 bezplatné zasielanie
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Výhodný online nákup vybavenia detských ihrísk

Náš Wickey shop ponúka množstvo rôzneho vybavenia pre detské ihriská. V pokoji si prezrite naše zľavy a nájdite najlepšie ponuky pre seba. Či hojdačky alebo detské ihrisko – každý si tu niečo nájde!

Záleží nám na tom, aby vaše deti zažili zábavné dobrodružstvá. Pretože všetci malí hrdinovia sú hlavnými hrdinami vo svojom svete fantázie. Naše jedinečné výrobky zároveň podporujú pohyb na čerstvom vzduchu a kreativitu.

Wickey ponúka počas celého roka vybavenie pre záhradné detské ihriská ako hojdačky a drevené pieskoviská za výnimočné akciové ceny. A to vo vysokej kvalite od Wickey: Všetky ponuky od príslušenstva k detským ihriskám až po domčeky na nohách so šmýkačkou vás presvedčia svojím kvalitným drevom s odolnou tlakovou impregnáciou. Pestré farby a hravé detaily premenia záhrady a detské izby na očarujúci raj na hranie. Prezrite si naše najvýhodnejšie ponuky a vyberte si spomedzi všetkých zlacnených detských ihrísk svojho favorita. Oči vašich detí sa určite rozžiaria.

Naše detské ihriská: Cenovo výhodné a vysokokvalitné

Vlastné záhradné detské ihrisko umožňuje hrať sa vonku a hojdať sa opreteky s kamarátmi, a to všetko za prijateľnú cenu. Wickey pravidelne ponúka týždne zliav. Objavte kreatívne detské ihriská, ktoré sa vyrábajú s maximálnou starostlivosťou v Nemecku: Od preliezačiek s dvoma hojdačkami a pieskoviskom až po domčeky na strome so šmýkačkou sa tu nájde výhodná ponuka pre každú rodinu. Naše drevené detské ihriská s výškami podesty od 90 cm do 210 cm sú vhodné pre deti rôzneho veku. Objavili ste skvelú ponuku, ale vaši malí piráti túžia mať kormidlo alebo lezecké kamene na bočnej stene? Splňte svojim dobrodruhom ich sen! Každú preliezačku od Wickey možno jednoducho rozšíriť pomocou pestrofarebného príslušenstva k detským ihriskám. To uspokojí individuálne požiadavky vašich námorníkov. Sledujte nás pravidelne, aby ste nepremeškali žiadnu výhodnú zľavu!

Drevené hojdačky a pieskoviská

Všetky deti milujú hru pod holým nebom. Dať si dolu ponožky a ponoriť prsty do sypkého zlatistého piesku. Stavať impozantné hrady z piesku a odrážať sa vysoko do vzduchu na detskej hojdačke. V našom e-shope ponúkame okrem našich detských ihrísk aj skvelé pieskoviská a hojdačky. Pieskoviská Wickey sú k dispozícii v rôznych variantoch: Či už štvorhranné pieskovisko alebo pieskovisko v tvare lode pre vašich moreplavcov. Vyberte si veľkosť podľa priestoru, ktorý máte na záhrade alebo podľa počtu malých dobrodruhov. Objednajte si online aj výhodnú drevenú hojdačku, aby ste deťom na záhrade vykúzlili skutočný raj na hranie. Prezrite si náš výpredaj Wickey, aby ste nepremeškali žiadnu akciu na naše hojdačky a pieskoviská.

Naša rada: Staňte sa fanúšikom stránok Wickey na sociálnych médiách a majte ako prví informácie o nových výrobkoch a skvelých ponukách. Sledujte nás pravidelne na Facebooku a Instagrame a nechajte sa inšpirovať.

#wickeyadventure

Inšpirujte sa našimi spokojnými zákazníkmi z celej Európy a vytvorte si svoj vlastný malý raj alebo sa o svoj raj Wickey podeľte s ostatnými na instagrame s hashtagom #wickeyadventure.

Porovnanie Produkty

chevron-right