Kontakt

Ako a kedy vás možno zastihnúť?

Môžete nás kontaktovať pomocou kontaktného formulára a klasicky cez telefón.

Môžete nás kontaktovať od pondelka do piatku od 9:00 do 16:00 na nasledujúcom čísle: +421 (0) 232-441 793


Žiadame vás, aby ste dodržiavali informácie o časoch horúcej linky.

Chcem vám poskytnúť spätnú väzbu - ako to urobím?

Ste spokojní alebo pre nás máte návrhy? Dajte nám vedieť. Tešíme sa na hodnotenie na stránkach TrustedShops, Trustpilot alebo na recenziu na Googli. Ak niečo nie je k vašej spokojnosti, kontaktujte náš zákaznícky servis pomocou kontaktného formulára. Pracovníci spolu s vami vypracujú vhodné riešenie. Ste skutočným fanúšikom a chcete sa podeliť o svoje skúsenosti? Zdieľajte svoj obrázok alebo video na Instagrame s hashtagom #wickeyadventure alebo nám pošlite fotografiu alebo video vrátane vyhlásenia pre náš web na adresu [email protected]. Tešíme sa na vašu spätnú väzbu!

Kde nájdem spätnú väzbu a obrázky od iných zákazníkov?

Zákazníci, ktorým sme už urobili radosť po celej Európe a ktorí odfotili svoje dobrodružstvá špeciálne pre nás, si môžete v kľude poprezerať v našom online obchode v časti Inšpirácia. Nechajte sa inšpirovať!

Existuje možnosť spolupracovať s Wickey ako blogger?

Ste blogger a máte záujem o spoluprácu s nami? Sme radi, že to počujeme! Pošlite nám e-mail na adresu [email protected], v ktorom nám poviete niečo o sebe a vašich plánoch na budúcu spoluprácu. Ak už máte media kit, budeme radi, môžete ho tiež poslať. Budúca spolupráca vďaka tomu bude ešte plynulejšia!

Ako získam informácie o aktuálnych súťažiach?

Najlepším spôsobom, ako to urobiť, je dať nám lajk na Facebooku. Či už ide o súťaže, zľavové kampane atď. - tu vždy nájdete aktuálne informácie.

Načítávanie...

Porovnanie Produkty