• Vyrobené v Nemecku
  • Záruka 10 rokov¹
  • Od € 50,00 bezplatné zasielanie
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Obľúbené kategórie

Závesné hojdačky

Už ste našli vhodnú drevenú konštrukciu na hojdačku alebo detské ihrisko s dvojitou hojdačkou od Wickey? Potom vám chýbajú už len správne doplnky. Pod doplnkami k hojdačkám Wickey nájdete vhodné závesné hojdačky pre deti každej vekovej kategórie: Hojdačky pre malé deti, detské hojdačky a príslušenstvo na cvičenie. Ak máte viac detí, môžete zavesiť rôzne hojdačky, ktoré zodpovedajú individuálnym požiadavkám vašich detí. V ponuke Wickey nájdete hojdačky až pre štyri deti.

Vďaka vysokokvalitným doplnkom k hojdačkám sa hojdačka vo vašej záhrade stane naozajstnou pastvou pre oči. Či už sa rozhodnete pre odvážnu hojdačku z pneumatiky, farebné fantazijné hojdačky alebo klasickú kombináciu drevenej konštrukcie na hojdačku so závesnou hojdačkou – kvalita doplnkov k hojdačkám Wickey je viditeľná na prvý pohľad.

Hojdačky pre malé deti

Pre malé deti je hojdanie zvlášť zábavnou činnosťou. Pohyb a čerstvý vzduch urobí vášmu dieťaťu veľkú radosť. Preto je dôležité, aby deti sedeli v hojdačke bezpečne a stabilne. Správnu hojdačku pre svoje dieťa môžete vybrať celkom podľa svojho vkusu. Všetky hojdačky pre malé deti od Wickey poskytujú požadovanú bezpečnosť a maximálny komfort. Napríklad drevené hojdačky pre malé deti sú krásne mäkké a majú prírodný vzhľad dreva. Zvlášť obľúbené sú nastaviteľné hojdačky pre malé deti Wickey. Je možné ich upraviť podľa toho, ako vaše dieťa rastie, až kým hojdačku pre najmenších nevymeníte za detskú hojdačku.

Detské hojdačky a hojdacie hniezda

Naozaj vzrušujúce je to pre deti od 3 rokov, pretože Wickey ponúka veľmi širokú paletu detských hojdačiek. Čo sa najviac páči vášmu dieťaťu? Môžete sa rozhodnúť pre plastovú tanierovú hojdačku alebo sa vaši malí dobrodruhovia prehojdajú do farebného sveta fantázie na hojdačke v tvare koňa či na opičej hojdačke Wickey, výber je len na vás. Veľké hojdacie hniezdo nielenže poskytuje priestor pre viac detí, ale umožňuje aj odvážne artistické kúsky ako hojdanie poležiačky a postojačky! Hojdacie hniezda Wickey sa dajú ľahko zavesiť a sú dostupné v priemeroch od 60 cm do 120 cm. Nerozluční súrodenci a najlepší kamaráti sa hojdajú spoločne v pohodlnej duo hojdačke a malí športoví nadšenci lezenia sa budú zvlášť tešiť z príslušenstva na cvičenie ako gymnastické kruhy alebo trapéz. Nájdete tu aj drevené detské hojdačky na použitie v interiéri a exteriéri. Tak ako sú rozmanité povahy detí, je rozmanitý aj výber závesných hojdačiek Wickey.

Dvojitá hojdačka a duo hojdačka

Ak vaše deti nadšene lietajú do výšok a doslova milujú pocit pri hojdaní, je pre ne duo hojdačka to pravé. Malí letci môžu sedieť na detskej hojdačke oproti sebe a navzájom sa povzbudzovať. Materiál duo hojdačky tvorí práškom potiahnutý kov, lavice sú z vysokokvalitného dreva alebo plastu. Ak chcete nájsť ešte viac dvojitých hojdačiek, pozrite si aj našu výnimočnú megahojdačku alebo našu hojdačku z pneumatiky Wickey!

Závesné hojdačky pre verejné ihriská

Wickey ponúka aj pre verejné použitie mnoho nápaditých závesných hojdačiek pre malé i väčšie deti, hojdacie hniezda, ako aj príslušenstvo na cvičenie. Doplnky k hojdačkám pre verejné použitie spĺňajú európsku normu o detských ihriskách EN 1176, a preto sú ideálne na použitie na školách, materských školách a verejných detských ihriskách. Závesné hojdačky pre verejné ihriská Wickey  sú neobyčajne odolné voči poveternostným podmienkam a navyše aj odolné voči vandalizmu. Háky a upevňovacie prvky na hojdačku sú taktiež testované a zaisťujú stabilitu a bezpečnosť aj pri zvlášť vysokom zaťažení.

Pripevnenie závesnej hojdačky

Konštrukcia na hojdačku je postavená, už stačí len pripevniť závesnú hojdačku a zábavné hojdanie sa môže začať. Niekoľkými jednoduchými krokmi namontujte závesnú hojdačku na konštrukciu Wickey. Podľa modelu závesnej hojdačky si môžete vybrať medzi hojdačkovou objímkou s karabínou alebo hákom na hojdačku. Hojdačková objímka sa pripevní okolo nosného rámu. Na pripevnenie háku na hojdačku musíte vyvŕtať otvor cez rám.

Či už je to jednoduchá konštrukcia na hojdačku, hojdačka so šmýkačkou alebo kompletné detské ihrisko: S Wickey máte nespočetne veľa možností individuálne navrhnúť pre svoje dieťa vzrušujúce detské ihriská plné dobrodružstiev.

Naša rada: Aby bola zaistená bezpečnosť pre mimoriadne rozbláznených malých dobrodruhov, odporúča sa vyložiť tvrdý povrch okolo hojdačky a ihriska gumovými podložkami.

#wickeyadventure

Inšpirujte sa našimi spokojnými zákazníkmi z celej Európy a vytvorte si svoj vlastný malý raj alebo sa o svoj raj Wickey podeľte s ostatnými na instagrame s hashtagom #wickeyadventure.

Porovnanie Produkty

chevron-right