Wickey – Create your own adventure!

Čo je krajšie ako žiariace oči detí? Preto sme si dali za cieľ potešiť srdcia detí. Naše kvalitné lezecké veže, detské domčeky, hojdačky, pieskoviská z dreva a hravé funkcie a doplnky prinášajú dobrodružné detské ihriská plné fantázie k vášmu dieťaťu až domov!

Na začiatku 90. rokov generálny riaditeľ Guido Goyen predal prvé, špeciálne vyvinuté detské ihrisko. Najskôr sme tieto ihriská predávali cez kamenné predajne. Keď sa na konci 90. rokov zvýšila dôležitosť internetu, rozhodol sa distribuovať detské ihriská nezávisle online. Online predaj bol skutočným úspechom. V roku 2009 vznikla spoločnosť Wickey a hračky sa začali predávať pod obchodnou značkou s rovnakým názvom. Od tej doby neustále rastieme, všetky detské ihriská predávame online do celej Európy a v posledných rokoch sme našu ponuku rozšírili o detské postele.

Dnes máme veľkú základňu kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov, ktorí žijú mottom spoločnosti. Našich zamestnancov pracuje v týchto oddeleniach: marketing, IT, vývoj produktov a grafický dizajn, financie a osobné oddelenie, logistika, výroba a nákup a služby zákazníkom.

Kto sú naši zákazníci?

Vedeli ste, že vo viac ako 500 000 záhrad v Európe stojí niektoré z detských ihrísk Wickey? Vďaka neustále rastúcemu know-how ponúkame nielen detské ihriská na súkromné ​​použitie, ale vyrábame tiež vybavenie detských ihrísk pre verejný sektor schválené podľa normy EN1176. Tak naše detské ihriská nájdete nielen v materských školách alebo na verejných ihriskách.

Služby a privetivosť na prvom mieste

Náš zákaznícky servis vám rád priateľským a kompetentným spôsobom pomôže s vašimi otázkami a požiadavkami. Priateľské poradenstvo a kvalitné služby sú pre náš dôležité. S viac ako 1 miliónom zákazníkom patríme medzi najväčších výrobcov v sektore detských ihrísk a vďaka našim skúsenostiam ponúkame kompetentné poradenstvo, dobré služby a kvalitné produkty.

Kvalita, bezpečnosť a dôvera

Pre naše detské ihriská používame iba kvalitné výrobky a usilujeme o najvyššiu kvalitu dreva. Pretože bezpečnosť vašich detí je u nás na prvom mieste.

  • Výroba v Nemecku
  • Stabilná konštrukcia s dlhou životnosťou
  • Hobľované a ohranované masívne drevo
  • Kvalitný prémiový produkt
  • Špeciálne dvojdielne bezpečnostné krytky
  • Kvalita testovaná z hľadiska bezpečnosti
  • Kontrolovaná výroba
  • Masívne zábradlia