• Vyrobené v Nemecku
  • Záruka 10 rokov¹
  • Od € 50,00 bezplatné zasielanie
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Preto Wickey

Čo je krajšie ako žiariace oči detí? Už viac ako 25 rokov si kladieme za cieľ dopriať vašim najmenším nezabudnuteľné detstvo plné nekonečných dobrodružstiev. Vydýchnite si, zatiaľ čo vaše deti s kamarátmi prežívajú celkom neobyčajné chvíle.

4 dôvody, ktoré presvedčia

Wickey znamená:

  • maximálna bezpečnosť
  • detské ihriská navrhnuté v Nemecku
  • dlhoročné skúseností
  • zákaznícka podpora

Čo to presne znamená, by sme vám radeji podrobnejšie vysvetlili.

Maximálna bezpečnosť

Bezstarostná zábava

Bezpečnosť vašich detí je pre nás samozrejme na prvom mieste. Preto venujeme veľkú pozornosť najvyššej kvalite a bezpečnej konštrukcii našich produktov. Máte ďalšie dotazy k bezpečnosti našich detských ihrísk? Naša zákaznícka podpora vám rada poradí osobne.

Nové: Pečať kvality Wickey

Predstavili sme našu značku najvyššej kvality a maximálnej bezpečnosti. Od teraz každé originálne detské ihrisko Wickey nesie našu pečať kvality.

Detské ihriská navrhnuté v Nemecku

Záruka 10 rokov¹

Spoliehame na kvalitu a to je zárukou: Všetky nami používané drevené prvky sú spracúvané a vyrábané v Nemecku. Na naše kvalitné vybavenia detských ihrísk z dreva dávame 10-ročnú záruku¹. Aby bola zaručená nielen naša záruka, ale aby bolo vybavenie ihriska aj bezpečne pripevnené k zemi, odporúčame súčasne zakúpiť aj naše zemné kotvy.

Tlakovo impregnované masívne drevo

Tlaková impregnácia, ktorá chráni pred poveternostnými vplyvmi, zaisťuje nielen dlhú životnosť a dlhotrvajúcu zábavu z hry. Vďaka nej je naše vybavenie detských ihrísk tiež mimoriadne ľahko ošetrovateľné, pretože nie je potrebný žiadny dodatočný náter - to šetrí aj naše životné prostredie.

Skúsenosti hrajú prim

Naše prvé detské ihrisko si našlo svoju cestu do záhrady pred mnohými rokmi a takisto ako dnes sa z nej radovali deti, ako aj dospelí. Prostredníctvom neustáleho vývoja nášho vybavenia detských ihrísk - spolu s našimi zákazníkmi - pracujeme na dosiahnutí nášho najvyššieho cieľa už celé generácie: spokojnosti zákazníkov.

Sme nadšení

Či už detské ihrisko alebo hojdačka, pre súkromný alebo verejný sektor: sme obzvlášť hrdí na to, že môžeme svojimi produktmi nadchnúť milióny spokojných zákazníkov z celej Europy. V našej bohatej ponuke nájde každá rodina svoje dokonalé drevené detské ihrisko.

Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Zákaznícka podpora

Sme tu pre vás

Máte otázky alebo potrebujete pomôcť? Nenecháme vás samých. Pretože vo Wickey máte k dispozícii osobných a najmodernejších digitálnych pomocníkov. Poradíme vám s výberom správneho detského ihriska, podporíme vás pri montáži a sme vám k dispozícii aj na prípadné ďalšie otázky.

Horúca linka tímu podpory

Pre dokonalé detské ihrisko

Nájdite ideálne detské ihrisko do vašej záhrady s naším osobitným a individuálny poradenstvom.

Aplikácia Bilt

Digitálny návod 3D

Vďaka nášmu inovatívnemu návodu vo vašom smartfóne ušetríte 30 % času potrebného na zostavenie detského ihriska.

Učte sa od expertov

Montážne videá

Naši odborníci v našom podrobnost video návode ukazujú zostavenie detského ihriska v 10 jednoduchých krokoch.

Presvedčili sme vás?

Nájdete teraz svoje vysnievané detské ihrisko

K detským ihriskám!
Načítávanie...

Porovnanie Produkty

chevron-right