Ušetrite až 35%! Objednajte ešte dnes

Preto Wickey!

Načítávanie...

Preto Wickey!

Wickey usiluje o nadšenie detí snom a o to, aby ich inšpirovala k prežívaniu vlastných dobrodružstiev. Existuje k tomu lepšie miesto, ako vlastný domov? Sme plne odhodlaní vyvíjať bezpečné a kreatívne outdoorové vybavenie detských ihrísk a postelí pre deti, aby sme detskej fantázii ponúkli nové, dobrodružné impulzy.

Záruka 10 rokov

Na mieste nezáleží: Od slnečných ostrovov cez legendárne kráľovstvá až po skryté miesta vprostred džungle: na všetky naše výrobky z dreva poskytujeme záruku 10 rokov, ak si súčasne zakúpite naše vlastné kotvy. Na naše skvelé doplnky poskytujeme dvojročnú záruku.

Impregnované drevo – premyslené!

Naše drevo je ako piliere, na ktorých sa týčia naše fantázijné svety. Preto kladieme veľký dôraz na najvyššiu kvalitu: Impregnácia tlakom, chrániaci pred vplyvmi okolitého prostredia, zaručuje nielen dlhú životnosť, ale tiež všetky dobrodružné kráľovstvá/poklady chráni pred vetrom a počasím. Bezpečné dobrodružstvo pre všetky ročné obdobia!

Vyrobené v Nemecku

Skutočne kvalitné výrobky z trvalo udržateľnej výroby v Nemecku - čo ešte by si človek mohol priať? S našimi produktmi sa malí objavitelia a dobrodruhovia vydávajú na fantastickú cestu - a to s pocitom bezpečnosti! Spoliehame na kvalitu: Všetky nami používané drevené prvky sú spracúvané a vyrábané v Nemecku.

Miláčik zákazníkov v Európe!

Nápady vznikajú zo snov. Detské ihrisko alebo hojdačka pre súkromné či verejné využitie: V našej ponuke si svoj osobitný poklad našli už milióny spokojných zákazníkov z celej Európy. Staňte sa súčasťou našej veľkej rodiny!

Rozprávkové tématické svety!

Pirát na šírom mori, astronaut vo vesmíre alebo zlato v džungli - Wickey rozvíja sny a hry pre veľkých i malých dobrodruhov. Náš sortiment nezahŕňa iba vybavenie vonkajších detských ihrísk, ako sú detské ihriská, hojdačky alebo pieskoviská. S nami môžete tiež nádherne snívať: Náš rozmanitý sortiment zahŕňa aj výnimočné detské postieľky, ktoré - ako aj naše detské ihriská - môžete okoreniť našimi skvelými doplnkami.

Bezpečné hranie

Aby sa všetci piráti, objavitelia a superhrdinovia mohli bezpečne vydať na ich cestu za dobrodružstvom, vyrábame a testujeme naše vybavenie detských ihrísk v Nemecku. Používame výhradne starostlivo vyberané materiály, ako je masívne drevo a kvalitné kotvy alebo objímky na hojdačky. Vedľa kreatívneho dizajnu dbáme vo veľkej miere na bezpečnú konštrukciu našich produktov. Vďaka tomu budú aj rozpustilé hry celkom bezpečným zážitkom.