• Vyrobené v Nemecku
  • Záruka 10 rokov¹
  • Od € 50,00 bezplatné zasielanie
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Kvalita a záruka

minus-circle plus-circle Ako dlhú záruku dostanem na vybavenie detského ihriska Wickey?

Pretože našim výrobkom úplne dôverujeme, dávame vám na všetky drevené diely 10-ročnú záruku*, pokiaľ súčasne zakúpite aj kotvy z našej výroby. V každom inom prípade platí záruka stanovená zákonom.

* Uvedená záruka platí pre všetky drevené diely pri súčasnom zakúpení kotiev od našej firmy. V každom inom prípade platí dvojročná, zákonom stanovená záruka. Ďalšie informácie týkajúce sa rozsahu záruky a jej platnosti nájdete v našom vyhlásení o záruke.

minus-circle plus-circle Od ktorého okamihu sa začína záručná doba?

Záručná doba začína plynúť prevzatím tovaru. Zákonné práva spotrebiteľa (záručné práva a právo na odstúpenie) nie sú zárukou obmedzené.

minus-circle plus-circle V akom prípade nie je nárok na záruku?

Obsahom záruky je záruka na trvanlivosť všetkých drevených dielov na zakúpenej veci. Táto záruka platí iba vtedy, ak bola spolu so zakúpenou položkou zakúpená aspoň jedna z našich vlastných kotiev. Ak tomu tak nie je, po uplynutí zákonnej záruky zákazník nemá žiadne ďalšie záručné nároky na poškodené drevené diely.
Záruka sa tiež nevzťahuje na prípady, kedy zákazník sám alebo tretia strana v dôsledku chybnej montáže spôsobí poškodenie drevených súčastí alebo ak možno chybu odvodiť od poškodenia drevených súčastí v dôsledku nesprávneho použitia alebo skladovania zákazníkom alebo treťou stranou Zo záruky je tiež vylúčené poškodenie spôsobené vandalizmom samotným zákazníkom alebo treťou stranou, vlastnosti typické pre drevo alebo poškodenie súvisiacev súvislosti s počasím.

Načítávanie...

Porovnanie Produkty

chevron-right