• Vyrobené v Nemecku
  • Záruka 10 rokov¹
  • Od € 50,00 bezplatné zasielanie
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Obľúbené kategórie

Šmýkačky pre súkromné a verejné použitie

Pre všetky malé aj veľké deti je šmýkanie obrovská zábava! Stačí vyliezť hore a zábavné šmýkanie sa môže začať – s kamarátmi alebo obľúbeným plyšiakom. V e-shope Wickey rozšírite detské ihrisko o farebnú záhradnú šmýkačku. Vaše deti sa jej už nikdy nebudú chcieť vzdať.

Detské šmýkačky

Vyliezť na vežu, spustiť sa dolu po šmýkačke a zastaviť sa v pieskovisku, kým sa hra začne odznova. Pre obľúbenú detskú hru ponúka Wickey detské šmýkačky v rôznych dĺžkach, kompatibilných s výškou podesty detských ihrísk. Pri kúpe šmýkačky tak na súkromné, ako aj verejné použitie si môžete vybrať z rôznych modelov. Vyberte si šmýkačku vo farbe, ktorá sa vášmu dieťaťu najviac páči a ktorá sa ideálne hodí k príslušenstvu lezeckej veže. Či už chcete svojpomocne postaviť hojdačku so šmýkačkou, alebo už ste hrdým majiteľom detského ihriska Wickey – v našom e-shope zaručene nájdete pre svoje dieťa ideálnu šmýkačku bez konštrukcie.

Rôzne vybavenie detských ihrísk a detské domčeky so šmýkačkou

Ak chcete dopriať svojim hrdinom vzrušujúcu zábavu, ponúka Wickey rôzne drevené výrobky s detskou šmýkačkou. Tváre vašich detí sa určite rozžiaria radosťou. Medzi najväčšie záhradné vychytávky pre deti jednoznačne patria aj naše domčeky na strome, domčeky na nohách a detské domčeky so šmýkačkou. Pri všetkých výrobkoch je zábava pri šmýkaní pre malých dobrodruhov zaručená!

#wickeyadventure

Inšpirujte sa našimi spokojnými zákazníkmi z celej Európy a vytvorte si svoj vlastný malý raj alebo sa o svoj raj Wickey podeľte s ostatnými na instagrame s hashtagom #wickeyadventure.

Porovnanie Produkty

chevron-right