• Vyrobené v Nemecku
  • Záruka 10 rokov¹
  • Od € 50,00 bezplatné zasielanie
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Disney's Mickey a priatelia Flyer Sada plachiet od Wickey

Disney's Mickey a priatelia Flyer Sada plachiet od Wickey

Táto sada plánov ponúka jednoduché riešenie, ako premeniť vaše detské ihrisko na pútavú hernú oblasť inšpirovanú Disneyho Mickeym a priateľmi.

... zobraziť viac
vrátane DPH 20%
Dodacia lehota: cca. 12/06/24 - 18/06/24
Tento produkt dodá kuriér. Upozorňujeme, že uvedený dátum dodania sa vzťahuje na dnešné prijatie platby a zahŕňa interné spracovanie objednávky, ako aj zaslanie tovaru až po jeho prijatie zákazníkom. Čas dodania sa môže v ojedinelých prípadoch líšiť.

Disney's Mickey a priatelia Flyer Sada plachiet od Wickey

Informácie o Disney's Mickey a priatelia Flyer Sada plachiet od Wickey

Sú vaše deti veľkými fanúšikmi Disneyho Mickeyho a priateľov a chcú zažiť viac dobrodružstiev s Mickeym, Minnie, Goofym a ich kamarátmi? Potom naša najnovšia sada plánov ponúka jednoduchý spôsob, ako premeniť vaše detské ihrisko na zábavnú Disney inšpirovanú hraciu oblasť. Dekoračné prvky s obľúbenými postavami a detailnými motívmi z živého sveta Mickeyho a jeho priateľov sa dajú ľahko vystrihnúť a prichytiť na vaše detské ihrisko. Či už s čarovnou girlandou alebo priloženou hrou s kockami - s týmito odnímateľnými prvkami sa dá detské ihrisko ľahko premeniť.

Tip: Náš set plachiet sa hodí nielen do exteriéru. Prineste čaro aj do interiéru tak, že prispôsobíte prvky podľa potreby. Napríklad premeňte girlandu na očarujúci dekoračný prvok do detskej izby alebo na krásny vrchol nasledujúcej narodeninovej oslavy.

DÔLEŽITÉ: Tento set plachiet sa hodí na nasledujúce detské ihriská z našej série letákov:

Informácie o výrobku

info
Uvedené rozmery sa môžu mierne líšiť.
Productdetails
SKU627001

Rozsah dodávky

  • PVC plachta s povrchovou úpravou odolná voči poveternostným vplyvom 650 g/m²
  • obojstranné lepiace pásky
  • lano
  • všetky potrebné skrutky a podložky
  • podrobný montážny návod na jednoduchú montáž

#wickeyadventure

Inšpirujte sa našimi spokojnými zákazníkmi z celej Európy a vytvorte si svoj vlastný malý raj alebo sa o svoj raj Wickey podeľte s ostatnými na instagrame s hashtagom #wickeyadventure.

Načítávanie...