• Vyrobené v Nemecku
  • Záruka 10 rokov¹
  • Od € 50,00 bezplatné zasielanie
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Vonkajšia kuchynka pre deti Wickey Muddey Play

Vonkajšia kuchynka pre deti Wickey Muddey Play

Naša vonkajšia kuchynka pre deti pozýva deti, aby boli kreatívne vonku a ponúka im nekonečné možnosti hrať sa v blate a experimentovať s pieskom a vodou.

... zobraziť viac
vrátane DPH 20%
Dodacia lehota: cca. 26/06/24 - 02/07/24
Tento produkt dodá kuriér. Upozorňujeme, že uvedený dátum dodania sa vzťahuje na dnešné prijatie platby a zahŕňa interné spracovanie objednávky, ako aj zaslanie tovaru až po jeho prijatie zákazníkom. Čas dodania sa môže v ojedinelých prípadoch líšiť.

Drevená vonkajšia kuchynka Wickey Muddey Play

Naša vonkajšia kuchynka pre deti pozýva deti, aby boli kreatívne vonku a ponúka im nekonečné možnosti hrať sa v blate a experimentovať s pieskom a vodou. Je ideálnym doplnkom detského ihriska a môže byť jednoducho namontovaná medzi dva stĺpiky. Vyhotovená z robustného plastu a poveternostne odolného dreva, kuchynka v blate ponúka interaktívne funkcie ako otáčacie gombíky, funkčný vodovodný kohútik a umývadlo, zaručujúc hodiny zábavy vonku.

Informácie o produkte

  • Funkčný vodovodný kohútik, odnímateľný pre ľahké naplnenie (objem 1,8 litra)
  • Blatová umývadlo s vekom vo vzhľade varnej dosky (objem 10 litrov)
  • Držiak s odnímateľným vedrom a háčikmi
  • 3 varné gombíky
  • Vrátane všetkých potrebných skrutiek

Prosím, vezmite na vedomie:
Naša vonkajšia kuchynka pre deti je kompatibilná s väčšinou veží našich sérií Smart a Flyer.

Vonkajšia kuchynka pre deti dostanete buď farebne potlačenú s úplne hotovou predtlačenou plachtou. Alebo si môžete vybrať farebnú plachtu s ďalšou bielou samolepiacou fóliou na samostatné strihanie a dizajnovanie.

Vonkajšia kuchynka pre deti možno namontovať na detské ihrisko medzi dva stĺpiky vo vzdialenosti 80 cm, napríklad pod plošinou alebo na jej vonkajšej strane, avšak nie v oblasti prístavby hojdačky.

Informácie o výrobku

info
Uvedené rozmery sa môžu mierne líšiť.
Productdetails
SKU832362_k
DxŠxV80x28x62 cm

#wickeyadventure

Inšpirujte sa našimi spokojnými zákazníkmi z celej Európy a vytvorte si svoj vlastný malý raj alebo sa o svoj raj Wickey podeľte s ostatnými na instagrame s hashtagom #wickeyadventure.

Načítávanie...