• Vyrobené v Nemecku
 • Záruka 10 rokov¹
 • Od € 50,00 bezplatné zasielanie
 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

Reklamácie a výmeny

Ako odošlem tovar späť?

Nie ste spokojní so vaším tovarom, alebo ste dostali nesprávny tovar? Ak chcete vrátiť tovar, postupujte podľa nasledujúcich krokov. Potrebujete e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli do objednávky, a číslo objednávky.

Poznámka: Vyplnenie formulára pre vrátenie nie je pri zrušení objednávky povinné. Pokiaľ ale náš formulár použijete, vrátenie tovaru prebehne rýchlejšie.

 1. Ak je to možné, použite formulár na vrátenie a vyplňte ho. Vyberte tovar, ktorý chcete vrátiť, a postupujte podľa ďalších pokynov.
 2. Po prijatí formulára vás budeme kontaktovať, aby sme vrátenie tovaru dohodli.
 3. Tovar opatrne zabaľte a priložte kópiu faktúry.
 4. Po obdržaní vráteného tovaru vám vrátime kúpnu cenu.

U tovaru zasielaného špedičnou spoločnosťou preberáme náklady na vrátenie tovaru nasledovne: Po prijatí vášho odstúpenia od objednávky prepravná spoločnosť na naše náklady tovar preberie po telefonickom dojednaní termínu. Vo všetkých ostatných prípadoch preberáte priame náklady na vrátenie tovaru.

Čo mám urobiť, ak je tovar poškodený?

Nebol váš tovar v poriadku dodaný? To je nám veľmi ľúto. Každú objednávku starostlivo balíme. Bohužiaľ nemôžeme vždy zabrániť poškodeniu pri preprave. Pre rýchle nájdenie riešenia pre vás odporúčame vykonať nasledujúce kroky. Popísané kroky sú iba odporúčania a nemusíte ich dodržiavať. Ak nebudete postupovať podľa našich odporúčaní, nevznikne pre vás žiadna právna nevýhoda. Ide to ale rýchlejšie, ak budete postupovať podľa odporúčania:

 1. Po prijatí vždy tovar rozbaľte a skontrolujte, či nie je zvonkajšku poškodený v dôsledku prepravy.
 2. V prípade poškodenia toto ihneď nechajte dopravcu zapísať do prepravného listu a pošlite nám jeho fotku.
 3. Dodaný tovar vždy prijmite (zásielku neodmietajte ani nevracajte).
 4. Použite formulár na vrátenie a vyberte tovar, ktorý chcete vrátiť. Postupujte podľa ďalších pokynov.
 5. Po prijatí formulára vás budeme kontaktovať, aby sme túto záležitosť vyriešili k vašej spokojnosti. V prípade potreby náhradný tovar zašleme rýchlo a bezplatne.

Formulár na vrátenie

 

Načítávanie...

Porovnanie Produkty

chevron-right