FATMOOSE BeetleBox Bling XXL

Kinderspielhaus mit hoher Theke & Schornstein

Číslo článku:
610110
€ 299,95 € 269,95
vrátane DPH 20%

Dodacia lehota: cca. 3 - 8 pracovných dní

Od € 50,00 bezplatné zasielanie

Spielhaus BeetleBox Bling XXL

Produktdetails:

 • Pflegeleichtes, kesseldruckimprägniertes Massivholz
 • Qualitäts- und sicherheitsgeprüft – Made in Germany
 • Detaillierte Aufbauanleitung für die einfache Montage
 • 10 Jahre Garantie* auf alle Holzelemente

Lieferumfang:

 • Holzpaket für XXL Kinderspielhaus
 • Gartenhaus mit Fenster
 • Ladentheke
 • RingRing Telefon
 • FatTarp Allwetterplane (650 g/m²)
 • 3 wetterfeste FATMOOSE-Sticker
 • Montageanleitung und Befestigungsmaterial

Die Plane wird an einem Stück geliefert, damit du deinen Spielturm frei nach deinen Wünschen gestalten kannst. Du findest unsere Bilder top? Schablonen für dieses Design findest du in der Montageanleitung.

Da Holz ein Naturprodukt ist, ist es möglich, dass sich das Volumen bei Trocknung oder Feuchtigkeitsaufnahme ändert. Um eine optimale Passgenauigkeit sicherzustellen, ist es von Vorteil einige der Holzelemente eigenständig zu bohren.

Gewicht: 86 kg

Achtung:
Nicht für Kinder unter 3 Jahren geeignet | Nur für den Hausgebrauch, Benutzung unter unmittelbarer Aufsicht von Erwachsenen | Die angegebenen Maße und Farben können geringfügig abweichen

* Die ausgeschriebene Garantie ist für alle Holzteile gültig. Weitere Informationen bezüglich des Garantieumfangs und dessen Geltendmachung finden Sie in unserer Garantieerklärung.

Často kladené otázky

Môže byť vybavenie detských ihrísk zostavené inak, ako je popísané v pokynoch?

Zatiaľ čo trup detského ihriska musí byť vždy postavený podľa návodu na zostavenie, v zásade je možné na všetkých detských ihriskách zameniť polohu šmýkačky a rebrík, pokiaľ sú nainštalované v rovnakej výške podesty a v potrebných bezpečnostných vzdialenostiach podľa návodu na zostavenie. U mnohých detských ihrísk je tiež možné nainštalovať zrkadlovo doplnky. Ak si nie ste istí, či sa to týka vášho detského ihriska, náš zákaznícky servis vám rád pomôže. Akékoľvek zmeny môžu navyše ohroziť záručné plnenie a bezpečie vašich detí.

Sú nejaké položky, ktoré by som si mal/musím objednať dodatočne?

Jednoznačne kotvy na zapustenie do betónu v zemi. Tie sú nevyhnutné, aby detské ihrisko alebo hojdačka boli čo najpevnejšie a aby bola v plnej výške využitá 10-ročná záruka na drevo. Uvedená záruka platí pre všetky drevené diely pri súčasnom zakúpení kotiev od našej firmy. V každom inom prípade platí dvojročná, zákonom stanovená záruka. Ďalšie informácie týkajúce sa rozsahu záruky a jej platnosti nájdete v našom vyhlásení o záruke.

Môžem na svoje detské ihrisko pripevniť hocijaké doplnky?

Kormidlá, ďalekohľady atď. môžete pripevniť na akékoľvek detské ihrisko, a to práve tam, kde to podľa vás bude najlepšie. Šmýkačky však musia samozrejme zapadnúť na podestu vášho detského ihriska.

Aká je maximálna nosnosť vybavenia detských ihrísk?

Všeobecne sa môžete orientovať podľa ďalej uvedených smerných hodnôt: Naše nosníky k hojdačkám/priečne nosníky unesú spolu 100 kg, naše štandardné závesné hojdačky pre deti unesú 50 kg. Nosnosť jednotlivých plošín je 100 kg.

Ako budú výrobky od Wickey dodané?

Naše detské ihriská posielame prepravnou spoločnosťou. Menšie doplnky a príslušenstvo obdržíte balíkovou službou.

Pomôže mi vodič dopravcu dopraviť vybavenie detských ihrísk od Wickey do môjho domu?

Toto bohužiaľ nie je z organizačných dôvodov možné. Dodanie je bezplatné pred Váš dom - ostatné je potom na Vás.

 

Nenašli ste svoju otázku? Obráťte sa na naše oddelenie služieb zákazníkom.