Ušetrite na našom FINAL EASTER SALE

Gumová podložka 50x50x2,5 cm

Gumová podložka 50x50x2,5 cm

S touto gumovou podložkou je hranie ešte zábavnejšie, pretože rodičia a deti sa môžu spoločne bezstarostne šplhať, šmýkať a vyvádzať.

... zobraziť viac
vrátane DPH 20%
Dodacia lehota: cca. 17/04/24 - 23/04/24
Tento produkt dodá kuriér. Upozorňujeme, že uvedený dátum dodania sa vzťahuje na dnešné prijatie platby a zahŕňa interné spracovanie objednávky, ako aj zaslanie tovaru až po jeho prijatie zákazníkom. Čas dodania sa môže v ojedinelých prípadoch líšiť.

Gumová podložka 50x50x2,5 cm

S touto gumovou podložkou je hranie ešte zábavnejšie, pretože rodičia a deti sa môžu spoločne bezstarostne šplhať, šmýkať a vyvádzať. Gumová podložka chráni malých dobrodruhov pred zraneniami a špinou. Štvorcová bezpečnostná podložka v hrúbke 2,5 cm sa dá umiestniť napríklad ku koncu šmýkačky, pod vašu hojdačku, lanovku alebo pod hrazdu. Gumová podložka je vhodná na rozmanité použitie, či už v záhrade alebo doma.

Podrobnosti o výrobku

  • Bezpečnostná podložka z gumy ako podklad na tlmenie nárazov na detských ihriskách
  • Vrchná časť pozostáva z farebnej gumy EPDM
  • Hmotnosť produktu 5 kg
  • Oblasť použitia: školy, súkromné detské ihriská, konské stajne
  • Extrémne odolné voči poveternostným podmienkam
  • Vyvinuté podľa normy EN 1176*

Dôležité: zasielanie od 36 ks gumových žineniek zabezpečí špedičná služba. Dodacia lehota sa v tomto prípade predĺži o pár pracovných dní. Dodané položky sa môžu nepatrne odlišovať od ich zobrazenia.

* Na požiadanie vám radi zašleme všetky dostupné certifikáty.

Informácie o výrobku

info
Uvedené rozmery sa môžu mierne líšiť.
Productdetails
SKU620664_k
DxŠxV50x50x2,5 cm

#wickeyadventure

Inšpirujte sa našimi spokojnými zákazníkmi z celej Európy a vytvorte si svoj vlastný malý raj alebo sa o svoj raj Wickey podeľte s ostatnými na instagrame s hashtagom #wickeyadventure.

Načítávanie...