Ušetrite až 35%! Objednajte ešte dnes

Načítávanie...

Pieskoviská

Mrzí nás to, ale momentálne nie sú na predaj žiadne pieskoviská.

Detské pieskoviská

Pieskovisko Wickey je vynikajúci doplnok vonkajšieho detského záhradného ihriska a prináša všetkým deťom obrovskú radosť z hry. Vyberte si medzi pieskoviskom so strieškou, pieskoviskom s detským domčekom alebo obyčajným dreveným pieskoviskom. Kvalitné drevené detské pieskoviská Wickey možno rýchlo a jednoducho postaviť za jedno slnečné popoludnie. Ostáva len nasypať piesok a zábava sa môže začať. Koláče a hrady z piesku, tajné tunely – pieskovisko sa stáva vzrušujúcou fantastickou dielňou a vaše dieťa majstrom!

Pieskovisko s vekom

Spoznajte naše pieskoviská s vyklápacím vekom Wickey. Naše pieskoviská sa vyznačujú najmä vysokou kvalitou a robustným vzhľadom. Na rozdiel od plastových pieskovísk sú drevené pieskoviská vysoko odolné voči poveternostným podmienkam a majú dlhú životnosť. Pri kúpe vlastného pieskoviska môžete pozorovať svoje deti pri hre z kuchynského okna. Po skončení hry pieskovisko jednoducho zakryjete vekom, v e-shope Wickey si vyberte pieskovisko s vekom vo vami požadovanej veľkosti. Vďaka širokému okraju sa môžete vy aj deti pri spoločnej hre pohodlne usadiť na lavičku v pieskovisku. Pieskovisko budú milovať aj priatelia vašich detí a deti zo susedstva! Pieskovisko môžete kombinovať s jedným z našich cenovo dostupných detských ihrísk. Tu deti môžu dosýta loziť, šmýkať sa a hojdať s kamarátmi.

Drevené pieskoviská

Wickey Drevené pieskoviská sú dostupné v rôznych veľkostiach. Veľkosť pieskoviska si vyberte podľa priestoru, ktorý máte na záhrade, alebo podľa počtu detí. Najmä pri početnejších rodinách je výhodné zvoliť väčší model. Alebo si vyberte detský domček s pieskoviskom. Tak bude mať každý staviteľ dosť miesta pre svoj hrad z piesku! Pieskovisko so strieškou chráni deti pred slnkom a poskytuje tiež úkryt pred dažďom. Všetky drevené vybavenia detských ihrísk Wickey sú skvelými projektmi pre domácich majstrov. Ukážeme vám, ako si môžete pieskovisko postaviť sami!

Zvlášť dobré riešenie, ako udržať piesok v pieskovisku čistý, ponúka pieskovisko s prekrytím alebo pieskovisko s vekom. Pohodlné lavice s operadlom sa jednoducho zložia dovnútra a zmenia sa tak na vyklápacie veko. Mačky, vtáky a iné zvieratá tak nemajú žiadnu šancu znečistiť piesok a vy si ušetríte jeho namáhavé čistenie. Mimochodom: Drevená hojdačka vedľa detského pieskoviska urobí z vašej záhrady obľúbené detské ihrisko.

Príslušenstvo k pieskovisku

Stavať hrady z piesku vonku na záhrade je veľkým pôžitkom, ale hrať sa na naháňačku a poskakovať dokola nie je o nič menej zábavné. Aby mohli vaše deti bezpečne a bez modrín šantiť v pieskovisku Wickey a okolo neho, nájdete v našom e-shope aj chrániče rohov pieskoviska. Plastové zelené rohové krytky zapadajú presne do všetkých rohov a sú dostupné u Wickey v praktickej súprave 4 kusov. Na ochranu pred koreňmi a červami v piesku si k detskému pieskovisku môžete objednať textíliu proti burine. Záhradná textília je dostupná v rôznych veľkostiach.

Náš návrh: Pre ešte väčší zážitok z hry vonku máme v ponuke skvelé konštrukcie na hojdačky. Navrhnite si hojdačky podľa individuálneho vkusu so skvelými závesnými hojdačkami od Wickey.