Wickey Detské ihriská s výškou podesty od 150 cm do 210 cm

Detské ihriská Wickey s výškou podesty od 150 cm do 210 cm zaručene potešia svojich objaviteľov. Vďaka dobrodružným lezeckým vežiam, domčekom na nohách alebo preliezačkám vo vlastnej záhrade budú mať malí a veľkí hrdinovia svoj vlastný raj na hranie. Hojdať sa s deťmi od susedov opreteky na drevenej hojdačke a liezť do výšky po lezeckom rebríku. Po výstupe hore môžu nechať voľný priebeh svojej fantázii. Kuť tajné plány v detskom domčeku, behať po úžasnom hojdacom mostíku alebo sa radšej spúšťať po dlhej šmýkačke – na výber je veľa možností. Lietať do výšky na dvojitej hojdačke alebo stavať obrovský hrad v pieskovisku – kreativite sa medze nekladú.

Wickey Lezecké veže sú vhodné pre deti od 3 rokov. Naše drevené vybavenie detských ihrísk bolo navrhnuté a vyrobené v Nemecku. Všetko vybavenie záhradných ihrísk, samozrejme, podlieha intenzívnej kontrole kvality a bezpečnosti. Najmä robustné tlakovo impregnované drevo presvedčí svojou vysokou kvalitou a výnimočnou odolnosťou voči poveternostným podmienkam.

Individuálne drevené vybavenie detských ihrísk a detské ihriská

Aby sme vám mohli ponúknuť široký výber originálnych drevených detských ihrísk a domčekov na strome, nájdete v e-shope rôzne produktové rady. Značky Wickey Smart, Wickey Prime a FATMOOSE sú určené pre súkromné záhrady.

Vybavenie záhradných ihrísk Wickey ponúka nespočetné množstvo variantov: Vyberte si medzi detskými ihriskami so šmýkačkou alebo lezeckou vežou s hojdačkou a šmýkačkou. Hrá sa vaše dieťa rado na rytierov? Potom vám môžeme ponúknuť skvelé detské hrady s lezeckou stenou, hojdacím mostíkom, lanovými rebríkmi a mnohými vežami. Rovnako obľúbený je aj útulný domček na nohách s výškou podesty od 150 cm. Hore v priestrannom detskom domčeku si deti rozprávajú fascinujúce príbehy a oddychujú po prežitých dobrodružstvách. Potom ďalej pokračujú vo svojich hrdinstvách: Po šmýkačke sa dostanú bleskovo na zem a hojdajú sa spolu na detskej hojdačke sem a tam. Po lezeckých chytoch sa raz-dva vyšplhajú naspäť do dreveného detského domčeka.

Okrem rôznych detských ihrísk Wickey ponúka aj široký výber drevené pieskovisko. Jednoducho si vyberiete vhodnú veľkosť vášho pieskoviska a v kombinovanom balení dostanete aj kryt na pieskovisko.

Svojpomocná montáž detského ihriska

Deti, ktoré obľubujú hranie vonku, si spolu s mamou a otcom môžu jednoducho vytvoriť svoje vlastné detské ihrisko. S podrobným návodom na montáž si detské ihrisko Wickey postavíte veľmi jednoducho aj sami. Balenie obsahuje potrebné tlakovo impregnované rámy, skrutky a ochranné krytky, ako aj príslušenstvo.

Detské ihrisko odporúčame dodatočne stabilizovať pomocou kotiev. Použite len kotvy určené pre dané vybavenie ihriska a podklad záhrady. Wickey Ponúka rôzne modely zemných a uhlových kotiev.

Tieto je potrebné pripevniť na drevený rám vybavenia ihriska a následne zabetónovať. Aby bola podlaha mäkšia, obložte ju gumovými podložkami.

Neobmedzené možnosti rozšírenia: Príslušenstvo k vybaveniu detských ihrísk

S Wickey máte navyše možnosť rozšíriť detské ihrisko alebo preliezačku o rôzne príslušenstvo a vybavenie. Naše vybavenie záhradných ihrísk je navrhnuté tak, že je napríklad možné k detskému ihrisku primontovať konštrukciu na hojdačku. K drevenému vybaveniu ihrísk je možné celkom jednoducho nainštalovať aj doplnky ako detský ďalekohľad, basketbalový kôš alebo sirénu.

Pre výnimočnú zábavu pri hojdaní si môžete vybrať medzi rôznymi závesnými hojdačkami. Vhodná hojdačka pre každé dieťa je dostupná online, od hojdačky pre malé deti, cez klasickú detskú hojdačku až po dobrodružné hojdacie hniezdo.

Naša rada: Prezrite si našu stránku s výpredajom v e-shope. Tam môžete využiť výraznú zľavu a kúpiť detské ihrisko naozaj za dobrú cenu. Využite skvelé zľavy.

Porovnanie Produkty