Detské ihrisko pre veľkých a malých: Výška podesty od 90 cm do 120 cm

Detské ihrisko Wickey premení vašu záhradu na dobrodružné detské ihrisko pre malých objaviteľov. Lezecké veže s výškou podesty od 90 cm do 120 cm sú vhodné pre malé aj väčšie deti, čo zaručuje zábavu na veľa rokov. V e-shope Wickey sa pre všetky dievčatá a chlapcov nájde vhodné drevené detské ihrisko alebo ideálny detský domček od detského hradu až po rytiersky hrad. Vďaka našim nápaditým dizajnom a rozmanitým modelom si vo Wickey nájde každá rodina perfektnú lezeckú vežu pre svoju záhradu.

Individuálne detské ihrisko vo vlastnej záhrade

Drevené lezecké veže od Wickey, ktoré sú testované na kvalitu a bezpečnosť, potešia každé dieťa a sú absolútnou pastvou pre oči! Dobrodruhovia poľahky zdolajú vybavenie záhradného ihriska; po farebných lezeckých kameňoch upevnených na lezeckej stene a lezeckom rebríku sa dá dostať vysoko. Keď vylezú hore, spustia sa všetky deti dolu po šmýkačke a pristanú mäkko v tráve alebo na rozmiestnených gumových podložkách. Okrem toho má mnoho detských ihrísk dve hojdačky, takže na nich nikdy nehrozí nuda. Pri hre v pieskovisku deti nechajú voľný priestor svojej kreativite a v drevenom detskom domčeku sa ocitnú vo svojom vlastnom svete. Tu sa budú písať skutočné príbehy hrdinov!

Detské ihrisko Wickey je vďaka priestorovo úsporným modelom vynikajúcou voľbou aj pre menšie záhrady. Chcete mať skutočný unikát? Potom ste u značky Wickey na správnom mieste, pretože všetky naše drevené detské ihriská sú navrhnuté tak, aby ste vďaka rôznym možnostiam zostavenia a individuálnemu výberu farieb príslušenstva mohli pre svoje deti vytvoriť originálne detské ihrisko. Či už je to domček na strome, lezecká veža alebo klasické detské ihrisko so šmýkačkou a hojdačkou – s výškou podesty od 90 cm do 120 cm, vhodnou pre deti, si prídu všetci objavitelia túžiaci po dobrodružstve na svoje!

101 variantov s príslušenstvom pre drevené preliezačky

Ďalekohľad pre skutočných pirátov, basketbalové koše pre športových nadšencov alebo tabuľa pre talentovaných umelcov – s týmto skvelým príslušenstvom ozvláštnite záhradné drevené detské ihrisko alebo preliezačku a vytvoríte pre deti ich osobný raj pre hry. Príslušenstvo nielenže skvele vyzerá, ale tiež podporuje kreativitu vášho dieťaťa. Súpravy na rozšírenie, ako napríklad samostatné a dvojité hojdačky, naše hrazdy a pieskoviská, Wickey tento zážitkový raj už len kompletizujú. Malí objavitelia tu zažijú fantastické dobrodružstvá!

Výhodná kúpa vysokokvalitných detských ihrísk Wickey

Aby montáž vášho nového detského ihriska prebehla hladko, prikladá Wickey ku všetkým svojim výrobkom jednoducho zrozumiteľný návod na montáž. Bezpečnosť vašich detí je pre nás prvoradá, a preto sme stavili na vysokú kvalitu a trvácne drevo. Stabilné masívne drevo našich detských ihrísk a domčekov je upravené špeciálnou metódou tlakovej impregnácie, čím sa drevo stáva mimoriadne odolným voči poveternostným podmienkam. Nie je potrebný žiadny dodatočný náter. Aby detské ihrisko zvládlo aj tie najdivokejšie dobrodružstvá, je v našom o-shope k dispozícii široký výber ukotvení na rôzne typy podkladov. Balíček bezpečnostných opatrení uzatvára sortiment gumových podložiek.

Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako navrhnúť individuálne vybavenie záhradného detského ihriska a vytvoriť tak deťom prvotriedny raj na hranie. Nájdite si čas a inšpirujte sa skvelými ponukami nášho vybavenia vonkajších detských ihrísk.

Filter

Filtrovať podľa
Nechajte si zobraziť prehľad našich najnovších článkov, špeciálnych ponúk alebo top produktov s výberovým štítkom Wickey‘s Choice Label.
Pomoc s montážou
Pomocou našej AR funkcie umiestnite vami vybrané detské ihrisko na mieru do svojej záhrady ešte pre zakúpením. S pomocou aplikácie BILT® zostavíte naše najobľúbenejšie detské ihriská v najkratšom čase. Vďaka inovatívnym 3D návodom môžete skrátiť dobu zostavovania až o 30 %!
Max. výška podesty
Maximálna výška podesty alebo plošiny označuje najvyššiu hraciu plochu veže, na ktorú sa vaše dieťa môže dostať.
Dĺžka šmýkačky
Vyberte si dĺžku šmýkačky, ktorá sa vám najlepšie hodí do záhrady a najlepšie uspokojí potreby vašich detí.
Séria/hrúbka stĺpika
Naše označenia sérií vám poskytujú informácie o hrúbke stĺpikov, veľkosti, tvare a prevedeniu nášho rozličného vybavenia detských ihrísk. Každý si príde na svoje!
Zoradiť podľa

Porovnanie Produkty